Kluby pro děti

KLUBY_PRO_DTI KLUBY_PRO_DTI

Ve školním roce 2021/2022 jsme pro vás připravily další možnost setkávat se u nás v knihovně a to v klubech pro děti. Budou jimi čtenářský klub, tvořivý klub a klub deskových her.

Kluby probíhají vždy ve středu od 16.00 hod.

Čtenářský klub bude dvakrát do měsíce a mezi ním se prostřídají vždy ostatní kluby. Do klubů se budete moci přihlašovat v průběhu celého září a ukázkové lekce proběhnou během celorepublikové akce Týden knihoven v prvním říjnovém týdnu - ve středu 6. října.

V čtenářském klubu si představíme zajímavé knihy, budeme se věnovat scénickému čtení, děti si budou moci vyzkoušet práci literárního kritika a zažijí mnoho dalšího. V tvořivém klubu si něco hezkého vyrobíme a v klubu deskových her, jak jinak, budeme společně hrát deskové hry, které máme v knihovně k zapůjčení nebo můžete přinést i nějaké zajímavé hry, které máte doma.

Kapacita každého klubu je 12 dětí.

Aktuality sledujte na našem facebooku a instagramu.

Přihlášky nutné k zápisu do klubů budou dostupné přímo v dětském oddělení během září.

Kluby pro děti pořádá Oddělení pro děti. Na vás na všechny se těší knihovnice z dětského oddělení Markéta s Lenkou.