Čtenářský klub pro děti

2/10/2019-30/6/2019

16:00 - 17:30, první schůzka v čítárně muzea

Čtou vaše děti rády? Chtějí se bavit? Každý týden poznat novou knihu?

Právě pro ně je určen náš Čtenářský klub, kde se společně ponoříme do tajuplného světa příběhů!

Přihlaste svého malého čtenáře do našeho Čtenářského klubu. Může si tu nerušeně číst a pak si o knížkách povídat s kamarády. Děti zde mají možnost poznat knihy se zajímavým obsahem a krásnými ilustracemi od známých i méně známých umělců a spisovatelů. Pomocí hravých úkolů a drobného tvoření přijdeme společně příběhu na kloub.

Jak říká jedno polské přísloví – čtení je cesta k umění.

Čtenářský klub bude probíhat od října každou středu od 16:00 do 17:30 střídavě v MUD a Městské knihovně Benešov.

Je určen pro žáky 2.–4. tříd.

Kapacita je 12 osob.

Rezervace nutná.

Vyplněné přihlášky posílejte na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo osobně přineste na recepci MUD či do dětského oddělení v knihovně.

Kroužek pořádá Muzeum umění a designu a Městská knihovna Benešov